GESTIONAR SANTIER (materiale de constructii)

Postul de GESTIONAR SANTIER (materiale de constructii) este pentru una (oricare) dintre locatiile: Bucuresti, Calarasi, Cluj, Craiova, Oradea, Slobozia, Timisoara, Tulcea. Sarcini si atributii: Asigura gestiunea fizica a stocului de materiale Recepţionează cantitativ şi calitativ marfa primită şi verifică starea

ELECTRICIAN

Candidatul ideal: Diploma de calificare ca electrician; Experienta – minim 5 ani; Cunostinte de lucru cu automatizarea instalatiilor, tablouri electrice , surse neintreruptibile, generatoare etc.; Disponibilitate de lucru pentru interventii de urgenta; Abilitati de lucru in echipa si autonom; Persoana

INGINER (SERVICIU TEHNIC-CALITATE)

Responsabilitati: Elaborarea documentelor tehnice de calitate in etapa de ofertare; Elaborarea si gestionarea (actualizarea) documentelor cu caracter tehnic de calitate pentru etapa de executie a lucrarilor; Participarea la dezvoltarea, implementarea, gestionarea si auditarea sistemului de management al calitatii; Participarea la

INSPECTOR/SPECIALIST SSM

Responsabilitati: Actualizarea si implementarea procedurilor si regulamentelor interne privind sanatatea si securitatea in munca, conform cerinţelor Legiişi HG; Identificarea şi evaluarea riscurilor de accidentare şi îmbolnăvire profesională pentru posturile de lucru ale organizaţiei; Actualizarea planului de protecţie şi prevenire pentru

INGINER ELECTROMECANIC

Cerintele postului: Experienta teoretica si practica in mecanica, instalatii electrice si pneumatice; Studii superioare in domeniu; Cunostinte de limba engleza nivel avansat; Limba italiana si/sau germana constituie un avantaj; Cunostine de operare pe calculator Permis auto categoria B; Disponibilitate deplasare

INGINER CONSTRUCTII CIVILE

Postul disponibil este pentru una dintre locatiile: Bucuresti sau Cluj. Detalii: Experienta: min. 3 ani experienta Cunostinte specifice privind procesul de autorizare proiectare si executie a lucrarilor de constructii inclusiv finisaje Obiectiv job: urmareste executia lucrarilor pe santier din punct

INGINER SEF SANTIER

Postul este in Arad. Obiectivele postului: asigura necesarul fortei de munca si necesarul de resurse tehnico-materiale in conformitate cu termenele de executie la lucrarile pe care le coordoneaza; participa la efectuarea receptiei lucrarilor de la punctul de lucru; asigura efectuarea

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

Descriere postului: realizeaza lucrari de instalare, extindere si intretinere a retelelor de curenti slabi conform dispozitiilor primite; intretine si extinde retele proprii de voce/date; intretine si extinde retele proprii de Securitate (CCTV, CA, Efractie si detectie incendiu); raspunde de functionarea

SPECIALIST ACHIZITII

Obiectivele postului: prospectarea pieței de profil și a condițiilor de achiziție/livrare; solicitarea și analizarea ofertelor de preț; propunerea soluțiilor privind achizițiile în funcție de nevoi; emiterea și urmărirea comenzilor până la recepție – șantier; negocierea condițiilor comerciale cu furnizorii, a

CONSILIER JURIDIC

Obiectivele postului: asigurarea intocmirii contractelor de executie, subantrepriza, prestari servicii, aprovizionare si a actelor aditionale subsecvente in vederea modificarii sau completarii contractelor cu date refeitoare la durata contractului, obiectul contractului, pretul contractului; asigurarea de documente si informatii juridice solicitate de