Sef santier – Retele apa canal

Atributii principale: Supravegheaza si organizeaza executia lucrarilor; Supravegheaza si organizeaza echipele proprii si subcontractorii; Supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs; Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie; Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a subcontractorilor;

COST CONTROLLER

Atributia de baza este aceea de a minimiza deviatia unui proiect de la buget si asigurarea finalizarii acestuia in cadrul bugetului aprobat conform contractelor incheiate. Candidatul ideal: Experienta relevanta in controlling financiar minim 3 ani (experienta in firme de audit

ECONOMIST

Cerinte: Studii superioare in Stiinte Economice Cunostinte foarte bune de operare in Microsoft Office (Word, Excel) si cunostinte despre legislatia fiscala specifica Cunostinte de baza a principiilor contabile si fiscale Limba engleza – nivel mediu Capacitate de a lucra cu

SOFER PROFESIONIST (AUTOCAMION)

Postul este pentru București. Sofer profesionist autocamion 7.5 tone. Experiență necesară pe un post similar. Puteti aplica prin trimiterea CV-ului dumneavoastra sau ne puteți contacta pentru detalii la numărul de telefon: 0744 696 213

MANAGER PROIECT

Postul este pentru una dintre locațiile: Arad sau Salonta. Responsabilitati: coordonează activitățile din cadrul proiectului supervizând direct echipele tehnice, consultanții și pe alți colaboratori implicați; stabilește relații de colaborare pe termen lung cu partenerii, clienții, beneficiarii și finanțatorii proiectului; pregătește

INGINER INSTALATII (OFERTARE/CONTRACTARE/DECONTARE)

Responsabilitati: participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei pentru participarea la licitatii; analizeaza caietele de sarcini in vederea solicitarii de clarificari (daca este cazul); intocmeste cereri de oferta catre furnizori, analizeaza si selecteaza ofertele primite pentru materiale, echipamente si lucrari

INGINER INSTALATII (EXECUTIE)

Detalii: gestioneaza si organizeaza lucrarile in santier; verifica planul de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor; studiaza documentatia tehnica si detaliile de executie pentru lucrarile de instalatii; intocmeste si verifica antemasuratori, situatii de lucrari si rapoarte; relationeaza cu

INSTALATOR

Cerinte: Experienta – minim 5 ani; Cunostinte de lucru cu instalatii termice,sanitare, clima, ventilatie, aer sub presiune, vacuum; Disponibilitate de lucru pentru interventii de urgenta; Abilitati de lucru in echipa si autonom; Persoana dinamica , serioasa si responsabila Sarcini si

INGINER JUNIOR

Cerinte: Studii superioare de specialitate (constructii) Cunostinte despre legislatia in Constructii; Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; Rezistenta la stres si stapanire de sine. Sarcini si responsabilitati: elaborare, gestionare corespondenta evidenta subcontractori/prestatori de servicii – derulare contracte grafice de executie

INGINER CONSTRUCTII CIVILE

Postul disponibil este pentru una dintre locatiile: Bucuresti sau Cluj. Detalii: Experienta: min. 3 ani experienta Cunostinte specifice privind procesul de autorizare proiectare si executie a lucrarilor de constructii inclusiv finisaje Obiectiv job: urmareste executia lucrarilor pe santier din punct