VALEA DOFTANEI

SEF SANTIER LUCRARI DRUMURI SI PODURI

#Carieră, nu doar job.

Postul este pentru Valea Doftanei, Prahova – Sacele, Brasov.

Cerințele postului:

  • Inginer Constructii specializarea Cai Ferate Drumuri si Poduri cu experiență dovedită prin recomandari pe poziţie similară;
  • Carnet de conducere;

Responsabilitati:

  • organizarea si conducerea santierului;
  • intocmirea graficelor de executie;
  • intocmirea necesarelor de materiale/manopera/utilaje/transport;
  • intocmirea graficelor de aprovizionare;
  • gestionarea echipelor proprii si ale Subantrerenorilor;
  • programarea si urmarirea execuţiei lucrarilor;
  • organizarea sistemului SSM si de trafic rutier;
  • gestionarea zonelor de depozitare si a gropilor de imprumut;
  • Cunostinte in utilizarea programelor Microsoft Office;
  • Cunostinte in utilizarea programului Microsoft Project;
  • Abilitati de comunicare;

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o cultură organizațională deschisă și dinamică;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și creșterea echipei noastre prin identificarea celor mai buni candidați;
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

    Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și motivată, te invităm să aplici pentru poziția de Șef Șantier Lucrări Drumuri și Poduri.

    Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

      Alte posturi

      Bucuresti

      Desenator tekla

      Bucuresti

      Inginer proiectant structuri (senior)

      Bucuresti, balotesti, brasov, calarasi, caransebes, cluj-napoca, craiova, oradea, otelul rosu, slobozia, tulcea, valea doftanei

      Gestionar