BUCURESTI

INGINER SISTEME SECURITATE INCENDIU SI BMS

Responsabilitati:

  • Participi la vizite tehnice alături de reprezentanți ai clientului (și/sau alți subcontractori) pentru a determina soluțiile tehnice potrivite;
  • Examinezi datele tehnice primite de la client și/sau subcontractori pentru analiză și sinteză;
  • Oferi suport echipei în elaborarea ofertelor de servicii și proiecte BMS;
  • Configurezi și instalezi sisteme de Building Management System (BMS) pentru clădiri inteligente;
  • Pui în aplicare sisteme de control pentru iluminat, ventilație / încălzire și automatizări diverse;
  • Optimizezi eficiența activităților personalului din subordine, asigurându-te de distribuirea adecvată a sarcinilor și resurselor;
  • Monitorizezi desfășurarea activităților în concordanță cu planurile și termenele stabilite prin contract;
  • Inspectezi documentația tehnică de execuție și vei comunica dacă sunt necesare modificări sau completări;
  • Coordonezi execuția lucrărilor de traseu și cablare, livrarea echipamentelor specifice și montajul acestora, în conformitate cu proiectul aprobat;
  • Urmaresti evoluția lucrărilor pe grafic și vei alerta managementul în caz de întârzieri, propunând măsuri adecvate;
  • Vei raporta periodic managementului progresul fizic al lucrărilor;
  • Întocmești documentele de recepție;
  • Organizezi recepția obiectivului finalizat și vei participa la procedura de recepție;

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul electric, automatizare si certificari in domeniul curentilor slabi;
  • Experienta minim 3 an in domeniu;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Permis auto;
  • Cunostiinte de baza IT, networking
  • Operare PC, Word, Excel, Outlook, etc.;
  • Abilități de comunicare, prezentare, relaționare;
  • Spirit de inițiativă, orientare spre rezultat;
  • Disponibilitate pentru deplasări: București + zone limitrofe și în țară.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o cultură organizațională deschisă și dinamică;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și creșterea echipei noastre prin identificarea celor mai buni candidați;
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare (asigurare medicală privată, telefon, laptop, mașină);
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Bonusuri de performanta acordate anual in functie de obiectivele realizate;

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și motivată, te invităm să aplici pentru poziția de Inginer Sisteme Securitate Incendiu și BMS. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

    Alte posturi

    Sannicolau mare/cenad

    Sef punct de lucru retele de apa si canalizare (inginer)

    Bucuresti

    Macaragiu turn (cabina si telecomanda)

    Bucuresti

    Modelator 3d