BUCURESTI

INGINER OFERTARE/DECONTARE

Descrierea postului:

  • intocmeste atașamentele si situatiile pentru lucrările lunare executate si le sustine in fata beneficiarului ;
  • verifica solicitarile de lucrari lunare de la subantreprenori, le coreleaza cu informatiile primite din șantier;
  • intocmeste  rapoarte lunare despre stadiul lucrărilor și actualizeaza programul de execuție;
  • participa la intocmirea ofertelor financiare si a documentatiei pentru participarea la licitatii;
  • analizeaza caietele de sarcini in vederea solicitarii de clarificari (daca este cazul);
  • intocmeste cereri de oferta catre furnizori, analizeaza si selecteaza ofertele primite pentru materiale, echipamente si lucrari pentru proiectul aflat in stadiul de ofertare;
  • analizeaza proiectul si concordonta acestuia cu listele de cantitati;

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice – specializare in domeniul constructiilor ;
  • Cunoastere program de devize (preferabil Windev);
  • Cunoastere program Autocad;
  • Capacitate de organizare

      Alte posturi

      Bucuresti

      Desenator tekla

      Bucuresti

      Inginer proiectant structuri (senior)

      Bucuresti, balotesti, brasov, calarasi, caransebes, cluj-napoca, craiova, oradea, otelul rosu, slobozia, tulcea, valea doftanei

      Gestionar