BUCURESTI

INGINER OFERTARE/DECONTARE/URMARIREA LUCRARILOR (Tehnic)

Postul este pentru departamentul tehnic din București.

Candidatul ideal: Studii in domeniul constructiilor (CFDP)

Descrierea postului:

  • intocmirea graficelor de executie, intocmirea diverselor oferte de pret, mentinerea corespondentei cu beneficiarii si proiectantii investitiilor in vederea rezolvarii problemelor de ordin tehnic;
  • urmarirea executiei lucrarilor;
  • intocmirea situatiilor de lucrari si a documentelor suport economice si PV de calitate pentru certificate de plata;
  • calculul cantitatilor conform executiei pentru decontare;
  • intocmirea cartilor tehnice;
  • intocmirea ofertelor tehnice/financiare;
  • intocmirea documentatiilor aferente revendicarilor

Beneficii: Salariu motivant; tichete/diurna; asigurare medicala privata; bonus de performata, telefon/laptop; cazare

    Alte posturi

    Caransebes, otelul roȘu

    Sef punct de lucru (retele de apa si canalizare)

    Bucuresti, tulcea, cĂlĂraȘi, slobozia, craiova

    Inginer constructii civile – junior

    Bucuresti

    Macaragiu turn (cabina si telecomanda)