BUCURESTI

INGINER INSTALATII (EXECUTIE) – INTERIOARE

#Carieră, nu doar job.

Postul este pentru Bucuresti – Inginer instalatii

Executie instalatii interioare: sanitare, HVAC, electrice

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice de instalatii finalizate
  • Carnet de conductere cat. B
  • Experienta similara in executie
  • Cunostinte AutoCAD

Responsabilitati:

  • gestioneaza si organizeaza lucrarile in santier
  • verifica proiectul de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor
  • intocmeste si verifica antemasuratori, situatii de lucrari si rapoarte
  • relationeaza cu toti factorii implicati pentru executia lucrarilor de instalatii pentru constructii: proiectanti, beneficiari, alte specialitati, etc.
  • urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie
  • intocmeste grafice de lucrari

Beneficii:

  • masina, laptop, telefon
  • oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o cultură organizațională deschisă și dinamică
  • pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare
  • oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și motivată, te invităm să aplici pentru poziția de: Electrician, prin intermediul formularului sau ne poti contacta la numărul de telefon: 0756 044 162.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

    Alte posturi

    Bucuresti

    Desenator tekla

    Bucuresti

    Inginer proiectant structuri (senior)

    Bucuresti, balotesti, brasov, calarasi, caransebes, cluj-napoca, craiova, oradea, otelul rosu, slobozia, tulcea, valea doftanei

    Gestionar