BUCURESTI

SPECIALIST RECRUTARE

#Carieră, nu doar job.

Postul este pentru București.

Responsabilități:

  • Identificarea și atragerea candidaților potriviți pentru pozițiile disponibile în companie;
  • Realizarea procesului complet de recrutare, de la analiza cerințelor postului până la selectarea finală a candidaților;
  • Publicarea anunțurilor de recrutare pe diferite platforme și canale de recrutare;
  • Screening-ul CV-urilor și evaluarea candidaților în funcție de competențe și experiență;
  • Coordonarea interviurilor și asigurarea unei experiențe pozitive pentru candidați;
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a înțelege nevoile și cerințele acestora în procesul de recrutare;
  • Menținerea și actualizarea bazei de date a candidaților;
  • Participarea la evenimente de recrutare și networking pentru a identifica potențiali candidați.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență anterioară în recrutare sau resurse umane-minim 2 ani;
  • Cunoștințe solide despre procesele de recrutare și selecție;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan;
  • Atenție la detalii și abilități bune de organizare;
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Nivel avansat de limba engleza, scris si vorbit.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de succes, cu o cultură organizațională deschisă și dinamică;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea și creșterea echipei noastre prin identificarea celor mai buni candidați;
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și motivată, te invităm să aplici pentru poziția de Specialist Recrutare. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

    Alte posturi

    Cluj-napoca

    Muncitor calificat

    Bucuresti

    Inginer instalatii (executie) – interioare

    Bucuresti

    Electrician