BUCURESTI

INGINER – COMPARTIMENT ASIGURAREA CALITATII/TEHNIC/OFERTARE

Responsabilitati:

  • analizeaza si verifica indeplinirea conditiilor referitoare la capacitatea tehnica, solicitate prin documentatia de atribuire;
  • participa la intocmirea propunerilor tehnice pentru participarea la licitatii in conformitate cu cerintele din documentatia de atribuire si caietele de sarcini;
  • analizeaza documentatia de atribuire si caietele de sarcini in vederea solicitarii de clarificari (daca este cazul);
  • poarta corespondenta cu asociatii si subcontractorii (atunci cand este cazul) pe parcursul desfasurarii procedurilor de achizitie publica;
  • raspunde de corectitudinea informatiilor pe care le furnizeaza;
  • raspunde de acuratetea si corectitudinea informatiilor pe care le transmite in vederea participarii la licitatii;
  • asigura confidentialitatea informatiilor prelucrate.
  • gestionarea autorizatiilor detinute de organizatie si intocmirea dosarelor pentru actualizarea si/sau prelungirea valabilitatii acestora;
  • gestionarea docuentelor elaborate in cadrul Compartimentului;
  • glaborarea si gestionarea documentelor de calitate;

Studii necesare: domeniul tehnic – Constructii;

Experienta necesara pe o pozitie similara

Beneficii:

  • salariu motivant;
  • bonusuri de performanta acordate anual in functie de obiectivele realizate;
  • asigurare medicala privata;

Cerinte minime:

  • studii superioare de specialitate (de preferat facultatea de constructii);
  • cunoasterea limbii engleze;
  • operare PC: Word, Excel, programe specifice;
  • abilitati de comunicare;
  • capacitate de organizare;
  • discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
  • capacitate de decizie si asumarea de responsabilitati;
  • capacitate de analiza si sinteza;
  • preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
  • rezistenta la stresul intelectual.

    Alte posturi

    Tulcea

    Macaragiu turn

    Oradea

    Jurist

    Bucuresti

    Inginer sef (lucrari edilitare)